7
a b c d e f g h
Türkiye'de Bir İlk

Mr. NO Humus

Sağlık ve lezzet kelimeleri bir araya gelince, ortaya humus çıkar. Mr. NO Humus da, taptaze ve en kaliteli malzemeler ile ev yapımı tadında hazırlanır. İçerisinde taze nohut, susamdan üretilen tahin, Akdeniz mucizesi zeytinyağı, sarımsak, kimyon ve limon bulunur.

Demir ve folik asit başta olmak üzere, zengin bir mineral ve vitamin kaynağıdır. İçeriğindeki yüksek miktardaki lif sayesinde, kilo kontrolüne yardımcı olur ve yetişkin bir insanın günlük lif ihtiyacının % 50’sini karşılar. Ana malzemesi olan nohut, önemli bir protein kaynağıdır. Ayrıca kompleks karbonhidrat bakımından zengindir, bu sayede kan şekerini düzenler ve uzun süre tokluk hissi verir. Hiçbir hayvansal ürün içermez, vegan ve vejetaryenler için eşsiz bir seçenektir.

-
-
Humus Taze Fesleğenden PestoluHumus Köz Biberli

Mr. NO humus çeşitlerini yemeğe sağlıklı bir başlangıç, keyifli anlarda lezzetli bir tamamlayıcı ya da besleyici bir ara öğün olarak tüketebilirsiniz. Ayrıca havuç, salatalık, biber gibi taze sebzelerin yanında dip sos olarak değerlendirebilir ya da ekmek üzerine sürüp yiyebilirsiniz.

Mr. NO Pita Chips de humusla tüketebileceğiniz hem keyifli hem de sağlıklı bir alternatiftir, mutlaka deneyin.

Lütfen siteyi
dikey modda kullanın.

Mevcut tarayıcınız güncel değil.

Mr. NO web sitesini görüntüleyebilmek için
tarayıcınızı güncellemeniz gerekiyor.

Google Chrome Firefox Internet Explorer